HAKKIMIZDA

Ays Mühendislik olarak nihai hedefimiz insanın olduğu her ortama sağlıklı ve güvenilir içme suyu tedariğinin sağlanmasıdır.

SU ARITMA SİSTEMLERİNDE
TERCİHİNİZ

Ays Mühendislik; 20 yılı aşkın süredir Su arıtma sektöründe çalışan 5 arkadaş tarafından 2017 yılında kurulmuştur. İlk olarak satış ve pazarlama üzerinde çalışmaya başlayan firmamız, tecrübeli kadrosu sayesinde çok kısa sürede şubeleşmeye başlamış. İkinci şubesini 2017 yılı içerisinde Osmaniye’de açmıştır.

2018 yılında üçüncü şubesini Hatay’da açan firmamız 2020 yılında ise Adana, Hatay ve Osmaniye illerinde beş şubeye ulaşmıştır.

Kurulduğu dönemde 145 yıllık dünya markası Aosmith firmasının Çukurova Ana Bayiliğini alan Ays mühendislik, daha sonra su arıtma sektöründe Türkiye’nin lider markaları Aquamab, Esli ve Hsc Firmalarının da ana bayiliğini alarak yapısını güçlendirmiştir.

Bu süreçte ALWAYS markasını oluşturan firmamız bayi yapılanmasına girerek Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yapılanarak 3 yıl gibi kısa sürede ellinin üzerinde bayiye ulaşmıştır.

İlk olarak tezgah altı ve 2 model olarak piyasaya çıkan Always Su Arıtma cihazları günümüzde 25 farklı modelle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ürün gamınını tezgah altı ev tipi su arıtma cihazları yanı sıra tezgah üstü su arıtma cihazları, arıtmalı su sebilleri ve her marka ve model su arıtma cihazı yedek parçaları ile genişleten Ays Mühendislik, son olarak endüstriyel su arıtma sistemlerinde büyük atılım yaparak cafe, restaurant, okul, hastahane, fabrikalar, endüstriyel işletmeler, villa ve apartmanlara su arıtma, yumuşatma konularında hizmet vermeye başlamıştır.

Ays mühendislik oluşturmuş olduğu bayi ve servis ağı sayesinde ALWAYS markalı ürünlerin satıldığı her ilde müşterilerine garantili hizmet vermektedir. Ayrıca güçlü servis ağı ve yedek parça çeşitliliği sayesinde her marka ve model su arıtma cihazlarının servis hizmetinde müşterilerine ulaşmaktadır.

Ays Mühendislik güçlü servis ağı sayesinde olası müşteri problemlerini ivedi şekilde neticelendirerek güvenilir firma ve marka olma özelliğini pekiştirmiştir.

Ays Mühendislik olarak nihai hedefimiz insanın olduğu her ortama sağlıklı ve güvenilir içme suyu tedariğinin sağlanmasıdır.

YUSUF KAROĞLU

GENEL MÜDÜR

YENİ MÜŞTERİ PORTFOLYO

0 %

AYLIK MÜŞTERİ ARTIŞI.

MÜŞTERİ

0 +

ÇÖZÜM ÜRETTİĞİMİZ MÜŞTERİ SAYISI.

PROJELERİMİZ

0 +

TAMAMLANMIŞ PROJELER.

TAKIM ÜYELERİMİZ

0 +

2017'DEN BU YANA BÜYÜMEKTEYİZ.

AYS MÜHENDİSLİK

ALWAYS SU ARITMA SİSTEMLERİ